Apteczne tabu: kobiece sprawy

Wirtualna konferencja 21 lipca 2020 | 19:00-21:00

Praktyczna i przystępna wiedza

Słuchamy farmaceutow i przygotowujemy treści, które pomog w codziennej pracy z pacjentem

Wygodna forma edukacji

Rozwijaj się zawodowo w wygodny sposób, nie wychodząc z domu.

Bezpłatna ekspercka wiedza

Udział w wirtualnych konferencjach jest całkowicie bezpłatny, byś mógł rozwijać się regularnie.

Program

21.07.2020 | 19:00-21:00

Wykład 1: Infekcje pochwy - co farmaceuta może doradzić pacjentowi w aptece?

Wykład dotyczyć będzie zagadnień farmakologicznych i poprowadzony zostanie przez farmaceutę.

wykładowca: mgr farm. Konrad Tuszyński

Wykład 2: Obfite i bolesne krwawienie miesiączkowe.

Wykład poprowadzony zostanie przez farmaceutę, który skupi się na kwestiach farmakologicznych oraz lekarza ginekologa, który przybliży zagadnienia medyczne.

wykładowca: mgr farm. Konrad Tuszyński oraz lek. Katarzyna Jaroszewska

Wykład 3: PMS - wszystko co musisz wiedzieć

Wykład poprowadzony zostanie przez farmaceutę, który skupi się na kwestiach farmakologicznych oraz lekarza ginekologa, który przybliży zagadnienia medyczne.​

wykładowca: mgr farm. Konrad Tuszyński oraz lek. Katarzyna Jaroszewska

Wykładowcy

poznaj naszych ekspertów

lek. med. Katarzyna Jaroszewska

Lekarz specjalista ginekologii i położnictwa. Na co dzień pracuje w Szpitalu Specjalistycznym Św. Rodziny przy ul. Madalińskiego w Warszawie. Stała współpraca z Oddziałami Szpitala zdecydowanie zwiększa bezpieczeństwo i możliwość niesienia fachowej pomocy.
Do obszarów, którymi jest szczególnie zainteresowana w medycynie należą: ginekologia zachowawcza (diagnostyka i leczenie bakteryjnych, grzybiczych i wirusowych infekcji narządu rodnego), patofizjologia szyjki macicy (cytologia, kolposkopia, diagnostyka dysplazji szyjki macicy, leczenie zmian na sromie), drobne zabiegi ginekologiczne (leczenie [farmakologiczne i wymrażanie] nadżerek szyjki macicy, kontrolowanie i usuwanie dysplazji szyjki macicy, niszczenie zmian brodawkowatych i płaskich na sromie), zabiegi w ramach szpitalnego gabinetu zabiegowego [w znieczuleniu ogólnym] (diagnostyka i leczenie zmian na szyjce macicy, zabiegowa kontrola zaburzeń hormonalnych w narządzie rodnym).

mgr farm. Konrad Tuszyński

Dyrektor ds. naukowych opieka.farm sp. z o.o. Na co dzień zajmuje się nadzorowaniem i tworzeniem treści edukacyjnych dla farmaceutów. Prowadzi szkolenia z zakresu opieki farmaceutycznej, w których uczestniczyło już blisko 5000 farmaceutów. Współtwórca i Redaktor Naukowy Wydawnictwa Farmaceutycznego, wydającego m.in. Zeszyty Apteczne.

Sponsor konferencji

Partnerzy, media i organizacje wspierające

Dlaczego warto wziąć udział?

Spotkania z ekspertami

Każdy dzień wirtualnej konferencji to spotkanie z inny ekspertem, który przybliży wartościowe zagadnienia związane z pracą w aptekach. Oprócz wykładu, uczestnicy będą mogli zadać pytania dotyczące najczęstszych wyzwań pracy w aptece.

Wartościowe materiały

Po każdej konferencji otrzymasz wartościowe materiały dotyczące omawianego tematu. Może to być zestaw przydatnych tabel, wybrany rozdział z Zeszytu Aptecznego lub inne materiały.

Edukacja w Twoim domu lub aptece

Wirtualne konferencje pozwolą Ci kontynuować edukację jednocześnie zmniejszając ryzyko związane z przebywaniem w dużych skupiskach osób. Możesz uczyć się z poziomu swojej kanapy, tak jak Ci wygodnie.

Dostęp do aktualnej i praktycznej wiedzy

Nie jest tajemnicą, że tysiące farmaceutów wybierały przez ostatnia lata konferencje Opieka od zaraz dzięki wiarygodności przedstawianych informacji. Wszystkie treści, które tworzymy oparte są o Evidence Based Medicine.

Najczęściej zadawane pytania

Widzę okno startowe webinaru, ale nie mogę wejść. Co zrobić?

Pokój zostanie otwarty dopiero o 19:00. Jeśli przed tą godziną widzisz plansze z nazwą i datą webinaru – wszystko w porządku, poczekaj na start spotkania.

Jeśli po 19:00 nadal widzisz tylko planszę z nazwą i datą webinaru, problem może wynikać z nieaktualnej wersji przeglądarki internetowej lub zbyt wolnego internetu. Odśwież stronę – jeśli to nie pomoże to otwórz link do spotkania w innej przeglądarce.

Nie słyszę dźwięku podczas wykładu. Co robić?

Jeśli widzisz prelegenta i prezentację, a mimo to nie słyszysz dźwięku, to kliknij link poniżej. Pozwoli on sprawdzić Ci, czy Twoja przeglądarka, system operacyjny, prędkość internetu oraz głośniki są poprawnie skonfigurowane:
https://gr3eq.wb-getresponse.com/d1e34434a46f7e7a782778dfb5aa92fe/connection-tester

Problemy braku dźwięku najczęściej rozwiązują następujące działania:

  • odświeżenie strony,
  • sprawdzenie ustawienia dźwięku na komputerze/telefonie i jego włączenie/odblokowanie,
  • otwarcie linku do webinarium w innej przeglądarce i upewnienie się, że jest to najnowsza wersja (zalecana przeglądarka to Chrome lub Mozilla),
  • sprawdzenie swojego połączenie z internetem (wymagane to min. 1 Mbps)
  • upewnienie się, że masz pozamykane inne programy/aplikacje.

Jak w dniu konferencji mam się połączyć?

W dniu konferencji o 18:00 otrzymasz maila z linkiem do pokoju on-line. Po prostu kliknij link kierujący do webinarium, wpisz swoje imię i dołączysz do konferencji. Zrób to najlepiej 5-10 min przed rozpoczęciem spotkania. Pamiętaj, że ilość miejsc jest organiczna i o udziale decyduje kolejność dołączenia. 

Jakie wymagania techniczne muszą być spełnione by wziąć udział?

Jedyne czego potrzebujesz to dostęp do internetu oraz dowolne urządzenie – tablet, telefon lub komputer. Jeśli korzystasz z komputera, upewnij się, że masz włączony dźwięk lub słuchawki.

Czy istnieje limit uczestników?

Tak, ilość miejsc na wirtualne konferencje jest limitowana. Zapis jest równoznaczny z chęcią otrzymania linka dostępu – może się zdarzyć, że dane spotkanie wzbudzi duże zainteresowanie i nie wszyscy uczestnicy będą mogli dołaczyć. Dlatego polecamy kliknąć w link kierujący do webinarium na 10 min przed rozpoczęciem konferencji.

Czy konferencje będą nagrywane?

Nie, nie będzie możliwości późniejszego obejrzenia nagrania z konferencji. Zależy nam na interakcji, dlatego ważną częścią spotkania jest sesja pytań i odpowiedzi, która wymaga obecności w czasie rzeczywistym.

Czy za udział w konferencji przewidziane są punkty edukacyjne?

Nie, nie za udział w kursie nie będą przyznawane punkty edukacyjne. Zapewniamy jednak świetną dawkę wiedzy.

Czy konferencje są bezpłatne?

Tak, udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny.

Rejestracja

Zarezerwuj miejsce już dziś!

Kontakt

Jesteś uczestnikiem i masz pytanie?

+48 512 819 320

kontakt[@]opiekaodzaraz.pl

Reprezentujesz firmę i chcesz poznać możliwości współpracy?

+48 535 231 044

m.szczybylo[@]grupaopieka.farm

mgr farm. Mateusz Szczybyło

Przewiń do góry